Print Shortlink

Програма и резултати

 

ПРОГРАМА

„А” РЕПУБЛИКАНСКА ХАНДБАЛНА ГРУПА

Есенен полусезон 2013/2014

Първи кръг

29 септември 2013г. (неделя)

1001 В.Търново 16:00 Етър’64 – ЦСКА

1002 Габрово 16:00 Бъки – Левски-1920

1003 Шумен 17:00 Шумен’98 – Хасково, 19.10.

1004 Поморие 16:00 Поморие – Нове-99, 23.11.

Васил Левски – почива

Втори кръг

06 октомври 2013г. (неделя)

1005 София 15:00 ЦСКА – Бъки

1006 Стражица 15:00 Левски-1920 – Шумен’98

1007 Хасково 15:00 Хасково – Поморие

1008 Свищов 15:00 Нове-99 – Васил Левски

Етър’64– почива

Трети кръг

20 октомври 2013г. (неделя)

1009 Габрово 15:00 Бъки – Етър’64

1010 Шумен 15:00 Шумен’98 – ЦСКА

1011 Поморие 15:00 Поморие – Левски-1920

1012 Нови пазар 15:00 Васил Левски – Хасково

Нове-99– почива

Четвърти кръг

27 октомври 2013г. (неделя)

1014 София 15:00 ЦСКА – Поморие

1015 Стражица 15:00 Левски-1920 – Васил Левски

1016 Хасково 15:00 Хасково – Нове-99

28 октомври 2013г. (понеделник)

1013 В.Търново 15:00 Етър’64 – Шумен’98

Бъки– почива

Пети кръг

03 ноември 2013г. (неделя)

1017 Шумен 14:00 Шумен’98 – Бъки

1018 Поморие 14:00 Поморие – Етър’64

1019 Нови Пазар 14:00 Васил Левски – ЦСКА

1020 Свищов 14:00 Нове-99– Левски-1920

Хасково– почива

Шести кръг

10 ноември 2013г. (неделя)

1021 Габрово 14:00 Бъки– Поморие

1022 В.Търново 14:00 Етър’64– Васил Левски

1023 София 14:00 ЦСКА – Нове-99

1024 Стражица 14:00 Левски-1920– Хасково

Шумен’98– почива

Седми кръг

17 ноември 2013г. (неделя)

1025 Поморие 14:00 Поморие– Шумен’98

1026 Нови Пазар 14:00 Васил Левски– Бъки

1027 Свищов 14:00 Нове-99– Етър’64

1028 Хасково 14:00 Хасково– ЦСКА

Левски-1920– почива

Осми кръг

24 ноември 2013г. (неделя)

1029 Шумен 14:00 Шумен’98– Васил Левски

1030 Габрово 14:00 Бъки– Нове-99

1031 В.Търново 14:00 Етър’64– Хасково

1032 София 14:00 ЦСКА – Левски-1920

Поморие– почива

Девети кръг

1 декември 2013г. (неделя)

1033 Нови Пазар 1 4:00 Васил Левски – Поморие

1034 Свищов 14:00 Нове-99 – Шумен’98

1035 Хасково 14:00 Хасково – Бъки

1036 Стражица 14:00 Левски-1920 – Етър’64

ЦСКА – почива

 

ПРОГРАМА

„А” РЕПУБЛИКАНСКА ХАНДБАЛНА ГРУПА

ЖЕНИ

Пролетен полусезон 2012/2013 г.

Участващи отбори

  1. ХК „Етър’64” – Велико Търново
  2. ХК „Бъки” – Габрово
  3. СКХ „Васил Левски” – Нови Пазар
  4. ХК „Т&С Шугър” – Плевен  
  5. ХК „Шумен’98” – Шумен
  6. ХК „Поморие” – Поморие
  7. ХК „Нове-99” – Свищов

 

 

Осми кръг

2 февруари 2013г. (събота)

2028 Свищов 14:00 Нове-99 – Етър’64  26:45 (16:22)

2029 Поморие 14:00 Поморие – Бъки

2030 Шумен 14:00 Шумен’98 – В.Левски

Т&С Шугър – почива

 

От 10-и кръг

8 февруари 2013 г. (петък)

2034 В.Търново 17:00 Етър’64 – Бъки 33:23 (15:9)

 

Девети кръг

9 февруари 2013г. (събота)

2031 Габрово 14:00 Бъки – Нове-99

2032 Н.Пазар 14:00 В.Левски – Поморие

2033 Плевен 14:00 Т&С Шугър – Шумен’98

Етър’64 – почива

 

Десети кръг

16 февруари 2013г. (събота)

2035 Свищов 14:00 Нове-99 – В.Левски

2036 Поморие 12:00 Поморие – Т&С Шугър

Шумен’98 – почива

 

Единадесети кръг

23 февруари 2013г. (събота)

2037 Н.Пазар 14:00 В.Левски – Етър’64 23:32 (11:18)

2038 Свищов 14:00 Нове-99 – Т&С Шугър

2039 Шумен 14:00 Шумен’98– Поморие

Бъки – почива

 

Дванадесети кръг

2 март 2013г. (събота)

2040 Габрово 14:00 Бъки – В.Левски

2041 В.Търново 16:00 Етър’64 – Т&С Шугър 54:22 (27:9)

2042 Свищов 14:00 Нове-99 – Шумен’98

Поморие – почива

 

Тринадесети кръг

16 март 2013г. (събота)

2044 Шумен 14:00 Шумен’98 – Етър’64 17:28 (11:12)

2045 Поморие 14:00 Поморие – Нове-99

17 март 2013г. (неделя)

2043 Плевен 14:00 Т&С Шугър – Бъки

Васил Левски – почива

 

Четиринадесети кръг

13 април 2013г. (събота)

2046 Н.Пазар 15:00 В.Левски – Т&С Шугър

2047 Габрово 15:00 Бъки – Шумен’98

2048 В.Търново 15:00 Етър’64 – Поморие

Нове-99 – почива

 

Полуфинални плейофи

(играе се до две победи)

първа среща 21 април 2013г. (неделя)

втора среща 1 май 2013г. (сряда)

трета среща (условно) 12 май 2013г. (събота)

 

Финални плейофи (играе се до три победи)

първа среща 25 май 2013г. (събота)

втора среща 26 май 2013г. (неделя)

трета среща 1 юни 2013г. (събота)

четвърта среща (условно) 2 юни 2013г. (неделя)

пета среща (условно) 8 юни 2013 г. (събота)

 

КУПА НА БЪЛГАРИЯ

¼ финали 9 март (събота)

Полуфинали и финали 30 и 31 март 2013 г.(събота-неделя) в Шумен

1/2 финали:

„Шумен-98“ – „Бъки“

„Васил Левски“ (НП) – „Етър-64“

 

 

Първи кръг

6 октомври 2012 г. (събота)

2001 Габрово             16:00         Бъки – Т&С Шугър     

2002 Стражица         17:30         Етър’64 – Шумен’98    28:12

2003 Свищов              16:00         Нове-99 – Поморие

Васил Левски – почива

 

Втори кръг

13 октомври 2012 г. (събота)

2004 В. Търново         18:00         Етър’64 – Нове-99    47:16

2005 Габрово             15:00         Бъки – Поморие

2006 Н. Пазар             15:00         В.Левски – Шумен’98

Т&С Шугър – почива

 

Трети кръг

27 октомври 2012 г. (събота)

2007 Свищов              15:00         Нове-99 – Бъки

2008 Поморие            15:00         Поморие – В.Левски

2009 Шумен               15:00         Шумен’98 – Т&С Шугър

Етър’64 – почива

 

 

Четвърти кръг

3 ноември 2012 г. (събота)

2010 Габрово             15:00         Бъки – Етър’64     25:26

2011 Н. Пазар             15:00         В.Левски – Нове-99

2012 Плевен               15:00         Т&С Шугър – Поморие

Шумен’98 – почива

 

Пети кръг

10 ноември 2012 г. (събота)

2013 В. Търново         14:30         Етър’64 – В.Левски 31:20

2014 Плевен               14:00         Т&С Шугър – Нове-99        

2015 Шумен               14:00         Шумен’98 – Поморие

Бъки – почива

 

Шести кръг

18 ноември 2012 г. (неделя)

2016 Н. Пазар             14:00         В.Левски – Бъки

2017 Плевен               14:00         Т&С Шугър – Етър’64  23:35

2018 Шумен               14:00         Шумен’98 – Нове-99

Поморие – почива

 

Седми кръг

24 ноември 2012 г. (събота)

2019 Плевен               14:00         Т&С Шугър – В.Левски

2020 Шумен               14:00         Шумен’98 – Бъки

2021 Поморие           14:00         Поморие – Етър’64   20:33 (10:12)

Нове-99 – почива 

КУПА НА БЪЛГАРИЯ

Предварителен кръг                                       15 декември (събота)

 

Сезон 2011/2012 г., резултати:

 

I кръг – 15 октомври 2011 г.

Етър’64 – Шумен ’98 27:18 (14:9)

В. Левски – Т&С Шугър 36:28 (16:13)

Бъки – ЦСКА 35:24 (18:8)

 

II кръг – 28 октомври 2011 г.

В. Левски – Етър ’64 16:30 (7:11)

Шумен ’98 – Бъки 23:31 (9:19)

ЦСКА – Т&С Шугър 30:26 (14:15)

 

III кръг – 5 ноември 2011

Бъки – Етър’64 32:26 (16:16)

В.Левски – ЦСКА  16:23 (5:11)

Т&С Шугър – Шумен’98 30:23 (15:11)

 

IV кръг – 12 ноември 2011

Шумен’98 – ЦСКА 33:15 (16:6)

Бъки – В.Левски  38:19 (18:10)

Етър ’64 – Т&С Шугър  40:20 (21:10)

 

V кръг – 19 ноември 2011

В.Левски – Шумен’98 29:21 (13:12)

ЦСКА – Етър’64 14:32 (5:17)

Бъки – Т&С Шугър 36:23 (18:11)

 

VI кръг – 03 декември 2011

Т&С Шугър – В.Левски 27:27 (12:12)

ЦСКА – Бъки 21:30 (8:16)

Шумен’98 – Етър’64 21:31 (8:16)

 

Пролетен полусезон

 

ОСМИ КРЪГ

10 март 2012г. (събота)

Шумен’98 – Т&С Шугър   33:24 (19:11)

ЦСКА – В.Левски   19:21 (13:10)

Етър’64 – Бъки   33:29 (17:13)    

 

ДЕВЕТИ КРЪГ

14 април 2012г. (събота)

В.Левски – Бъки     23 април

Т&С Шугър – Етър’64    26:26 (9:13)       

ЦСКА – Шумен’98       21 април

 

ДЕСЕТИ КРЪГ

29 април 2012г. (неделя)

15:00ч.            Етър’64 – ЦСКА  39:18 (14:7)

15:00ч.            Шумен’98 – В.Левски

15:00ч.            Т&С Шугър – Бъки

 

ПЛЕЙОФИ:

12 май 2012г. (събота)         18:00ч.           финален плейоф – 1 среща

Бъки – Етър-64 23:30 (9:16)

13 май 2012г. (неделя)         18:00ч.           финален плейоф – 2 среща

Бъки – Етър-64 24:27 (14:15)

17 май 2012г. (четвълтък)         18:00ч.           финален плейоф – 3 среща

Етър-64 – Бъки 28:24 (13:10)

ХК „Етър-64“ е шампион на България!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.