Print Shortlink

„Етър-64” стартира срещу ЦСКА

Срещу ЦСКА ще стартира в първенството за защитата на титлата си женският хандбален тим на „Етър-64”. Двубоят е на 29 септември (неделя) от 16:00 ч. в ДКС „Васил Левски”.

Девет отбора ще се включат в шампионата на „А” група при жените – „Етър-64”, „Бъки”, „Шумен-98”, „Поморие”, „Васил Левски” (Нови Пазар), „Нове-99” (Свищов), „Хасково”, „Левски” (Стражица) и ЦСКА. От родната федерация по хандбал оповестиха днес програмата за есенния дял от първенството.

Във втория кръг на 6 октомври „виолетовите” по програма почиват (ден по-рано е мачът им срещу ПАОК за купата на ЕHF). В третия на 20 октомври е и дербито с „Бъки” в Габрово. Есенният полусезон завършва на 1 декември с гостуване в Стражица на местния „Левски”.

 

ПРОГРАМА

„А” РЕПУБЛИКАНСКА ХАНДБАЛНА ГРУПА

Есенен полусезон 2013/2014

Първи кръг

29 септември 2013г. (неделя)

1001 В.Търново 16:00 Етър’64 – ЦСКА

1002 Габрово 16:00 Бъки – Левски-1920

1003 Шумен 17:00 Шумен’98 – Хасково – отлага се за 19 октомври 2013г

1004 Поморие 16:00 Поморие – Нове-99 – отлага се за 23 ноември 2013г.

Васил Левски– почива

Втори кръг

06 октомври 2013г. (неделя)

1005 София 15:00 ЦСКА – Бъки

1006 Стражица 15:00 Левски-1920 – Шумен’98

1007 Хасково 15:00 Хасково – Поморие

1008 Свищов 15:00 Нове-99 – Васил Левски

Етър’64– почива

Трети кръг

20 октомври 2013г. (неделя)

1009 Габрово 15:00 Бъки – Етър’64

1010 Шумен 15:00 Шумен’98 – ЦСКА

1011 Поморие 15:00 Поморие – Левски-1920

1012 Нови пазар 15:00 Васил Левски – Хасково

Нове-99– почива

Четвърти кръг

27 октомври 2013г. (неделя)

1014 София 15:00 ЦСКА – Поморие

1015 Стражица 15:00 Левски-1920 – Васил Левски

1016 Хасково 15:00 Хасково – Нове-99

28 октомври 2013г. (понеделник)

1013 В.Търново 15:00 Етър’64 – Шумен’98

Бъки– почива

Пети кръг

03 ноември 2013г. (неделя)

1017 Шумен 14:00 Шумен’98 – Бъки

1018 Поморие 14:00 Поморие – Етър’64

1019 Нови Пазар 14:00 Васил Левски – ЦСКА

1020 Свищов 14:00 Нове-99– Левски-1920

Хасково– почива

Шести кръг

10 ноември 2013г. (неделя)

1021 Габрово 14:00 Бъки– Поморие

1022 В.Търново 14:00 Етър’64– Васил Левски

1023 София 14:00 ЦСКА – Нове-99

1024 Стражица 14:00 Левски-1920– Хасково

Шумен’98– почива

Седми кръг

17 ноември 2013г. (неделя)

1025 Поморие 14:00 Поморие– Шумен’98

1026 Нови Пазар 14:00 Васил Левски– Бъки

1027 Свищов 14:00 Нове-99– Етър’64

1028 Хасково 14:00 Хасково– ЦСКА

Левски-1920– почива

Осми кръг

24 ноември 2013г. (неделя)

1029 Шумен 14:00 Шумен’98– Васил Левски

1030 Габрово 14:00 Бъки– Нове-99

1031 В.Търново 14:00 Етър’64– Хасково

1032 София 14:00 ЦСКА – Левски-1920

Поморие– почива

Девети кръг

1 декември 2013г. (неделя)

1033 Нови Пазар 1 4:00 Васил Левски – Поморие

1034 Свищов 14:00 Нове-99 – Шумен’98

1035 Хасково 14:00 Хасково – Бъки

1036 Стражица 14:00 Левски-1920 – Етър’64

ЦСКА – почива